Filenin Aslanları Yarı FinaldeAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıFilenin Aslanları Yarı Finalde

Arpaçbahşiş Atatürk Ortaokulu Erkek Voleybol takımı Adıyaman'da düzenlenen bölge karşılaşmalarında Mersin'i temsil ederek adını yarı finale yazdırdı.

Filenin Aslanları Yarı Finalde
Bu içerik 838 kez okundu.

5 Nisan'da Adana'da düzenlenecek olan Türkiye Yarı Finallerinde Mersin'i temsil edecek olan Arpaçbahşiş Atatürk Ortaokulunun başarısının altında inanmak, çok çalışmak ve iyi bir ekip olmak yattığını belirten Okulun başarılı müdürü Ali Rıza Erden şunları kaydetti;

"Okulumuz Adıyaman da düzenlenen Küçük Erkek Voleybol Bölge Şampiyonası Grup Müsabakalarında,  grubunda 1. olarak  Adana veya Rize de yapılacak  Türkiye Yarı Final Müsabakalarına katılmaya hak kazanmıştır.Tebrik ediyorum Filenin Aslanlarını ve Beden Eğitimi Öğretmenimi.

Küçüklerde ve yıldızlarda bu sezon yaptığımız 17. maç..Ve 17.  galibiyet. Üstelik set bile alan takım olmadı daha. Maşallah aslanlarıma. Yarı Finallerde de başarılarının devamını diliyorum. Bunun yanısıra bizleri her zaman destekleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu'ya, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Metin'e, Okul Aile Birliğimize, bizimle birlikte olan ve desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

erdemli ajans arpaçbahşiş atatürk ortaokulu voleybol filenin aslanları
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar