Erbakan’a Vefalı AnmaAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıErbakan’a Vefalı Anma

Milli Görüşün lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan ölümünün 7’inci sene-i devriyesinde Saadet Partisi Erdemli ilçe kadın Kolları Başkanı Sümeyye Öztürk ve kadın kollarının düzenlediği etkinlikle anıldı.

Erbakan’a Vefalı Anma
Bu içerik 1164 kez okundu.

Etkinlik programına Erdemli Kaymakamı Avni Kula,Erdemli Belediye Başkanı  Mükerrem Tollu, Saadet Partisi Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Yıldız , İyi Parti Erdemli İlçe Başkanı Fazıl Koşar ve kadın kolları,  Demokrat Parti Erdemli İlçe Başkanı Veli Gürgah, BBP Erdemli İlçe Başkanı Murat Turmuş,  Ak Parti Erdemli İlçe Başkan Yrd. Süleyman Pantaş, MHP Erdemli İlçe Başkan Yardımcısı  Turgut Tartar, CHP Erdemli İlçe Başkan Yardımcısı Çağdaş Uçar, Erdemli Ticaret Odası Başkanı Orhan Sarı, Erdemli Esnaf Odası Başkanı Halil Metik,  Anadolu Gençlik Derneği  Erdemli Şube Başkanı Ümit Kenger katıldılar.

Program Kur'an-ı Kerim tilaveti ve dua yapılarak gerçekleştirildi. Daha sonra misafirlere Ülkemize ilmi ve siyasi olarak birçok katkısı olan 54. Refahyol Hükümetinin Başbakanı Merhum Prf. Dr. Necmettin Erbakan'ın ruhu için tatlı ikram edildi.

Misafirlerin  merhum Erbakan için düşüncelerini içeren fikir duvarı ise, iyi dilek temennileri ve Erbakan'ın sahip olduğu vizyona vurgu yapan cümlelerle donatıldı. Erdemli Ajans olarak merhum Necmettin Erbakan’a Allah’tan rahmet diliyoruz.

erdemli ajans saadet partisi necmettin erbakan mehmet yıldız
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar