Erdemli’den Mehmetçiğe Giden Su Teröristlere Bomba Olarak YağdıAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıErdemli’den Mehmetçiğe Giden Su Teröristlere Bomba Olarak Yağdı

Erdemli halkının Erdemli’den Mehmetçiğe gönderdiği 17 tır dolusu su bomba olup teröristlerin üzerine yağdı

Erdemli’den Mehmetçiğe Giden Su Teröristlere Bomba Olarak Yağdı
Bu içerik 1838 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Erdemli ilçesinde bir araya gelen gönüllüler tarafından ‘’Zeytin dalı’’  harekâtı kapsamında Afrin’de görev yapan Mehmetçiklere gönderilmek üzere  “Haydi Erdemli Mehmetçiğe Bir Yudum Su” kampanyası düzenledi. Kampanya çerçevesinde 17 tır dolusu (200 ton) su dualar eşliğinde gönderildi.

Su kampanyası düzenleyen esnaflar adına konuşan Mustafa Aydoğdu, 12 gün önce başlatılan  “Haydi Erdemli Mehmetçiğe bir yudum su” kampanyasına halkın büyük destek verdiğini söyledi.

Afrin’de savaşan Mehmetçiklerimizin yanında olduğumuzu göstermek ve destek vermek için böyle bir kampanya başlattıklarını dile getiren Aydoğdu, ‘’12 gün içerisinde ilçemizin her köşesinden insanımızdan  yardım geldi. Bugün itibariyle 17 tır kamyonundan oluşan 200 ton su topladık. Sularımız kamyonlara yüklendi ve Mehmetçiğimize gönderiyoruz. Bu kampanyamızda bizlere destek veren Erdemli Kaymakamımız sayın Avni Kula’ya, Erdemli belediye başkanımız sayın Mükerrem Tollu’ya, Emniyet Müdür Ahmet Şahingözlü, İlçe Tarım Müdürlüğü, Diyanetsen Erdemli Şubesi başta olmak üzere Sivil toplum kuruluşlarımızın başkanlarına, daire amirlerimize, Erdemli Belediyesi Fen İşleri Müdürümüz ve 60 Belediye Personelimize ve Tüm Erdemli halkına çok teşekkür ederiz’’ dedi.

Konuşmanın ardından İlçe Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu’nun okuduğu duasının ardından 17 tır dolusu su Mehmetçiğe gönderildi.

Gönderilen sular mehmetçiğe teslim edilirken Mehmetcik'te Erdemli halkının bu güzel hareketine kayıtsız kalmayarak bombaların üzerine yazılar yazarak teröristlerin üzerine yağdırdı.

Emeğinize sağlık, yüreğinize sağlık. Erdemli Ajans olarak herkese çok teşekkür ediyor, Allah Razı Olsun diyoruz. Mehmetçiğimize attıklarında tam isabet diliyor, Allah'ım kolaylıklar versin.

erdemli ajans mehmetcik bir yudum su afrin erdemli
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar