Ülkücü Gençlik Eksi 10'da Yemin EttiAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıÜlkücü Gençlik Eksi 10'da Yemin Etti

Ülkü Ocakları Erdemli İlçe Başkanlığı, gençleri Doktor Devlet Bahçeli Meydanı Atatürk Anıtı önünde yemin töreni düzenledi.

Ülkücü Gençlik Eksi 10'da Yemin Etti
Bu içerik 2262 kez okundu.

‘’Zeytin dalı’’ operasyonu kapsamında Afrin’ de görev alan Mehmetçiklere manevi destek vermek üzere Dr. Devlet Bahçeli meydanında toplanarak ‘’Mehmetçiğin yanındayız’’ yemini ettiler, ardından da yüzlerce genç ülkücü Köpenkavağı bölgesine giderek ikinci yeminlerini eksi 10 derece havada gerçekleştirerek Mehmetçiğe desteklerini sundular.

Ülkü Ocakları Erdemli İlçe Başkanı Cevat Şahin, ülkücü yemini yaptıkları Dr. Devlet Bahçeli meydanında yaptığı konuşmada, ülkücü gençliğin her zaman vatanını milletini seven, ne şartta olursa olsun Mehmetçiğin yanında yer alan bir gençlik olduğunu söyledi.

Afrin operasyonunda muhabirin ‘’Nereye gidiyorsun dediğinde ‘Kızılelma’ ya, ailene ne söyleyeceksin denildiğinde ise ‘beklemesinler’’ diyerek cevap veren bir asil milletin evlatlarına Erdemli'li Yörüklerinden selam gönderdiklerini belirtti. Biz hepimiz ayrı bir Mehmetçiğin diyen Şahin, dün Çanakkale’de, Sakarya’da, Afyon’da ve kurtuluş savaşında nasıl birlik ve beraberlik içinde düşmanları birebir ülkemizden atmış isek bugün de ülkemizin başına mussalat edilen terör gruplarına aman vermeyecektir. Bu nedenle Afrin’deki Mehmetçiğe sonuna kadar desteğimizi sunuyor ve her daim yanlarında olduğumuzu gösteriyoruz’’ dedi.

erdemli ajans erdemli ülkü ocakları afrin
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar