Minik Sporcuların Ödülü Kaymakam'danAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıMinik Sporcuların Ödülü Kaymakam'dan

Erdemli Kaymakam Avni Kula, 5-15 Şubat tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Wushu Türkiye Şampiyonasında dereceye giren öğrencileri makamında kabul ederek ödüllendirdi.

Minik Sporcuların Ödülü Kaymakam'dan
Bu içerik 1509 kez okundu.

5-15 Şubat 2018 tarihinde Antalya’da düzenlenen Türkiye Wushu şampiyonasında minikler kategorisinde mücadele eden 8 yaşındaki Baturay Şafak Arslan Türkiye ikincisi olurken, Fadime Ceylin Koyuncu ise Türkiye üçüncüsü oldu.

Başarılı sporcular madalyaları ile birlikte antrenörleri Fevzi Arslan, Nadide Şahin ve Muzaffer Barış ile birlikte İlçe Kaymakamı Avni Kula’yı makamında ziyaret etti.

Başarılı sporcuları tebrik eden kaymakam Avni Kula; “Öğrencilerimizin sporda başarılı olması bizleri çok mutlu etti. İlçemizi en iyi şekilde temsil ederek derece almaları ayrı bir gurur kaynağıdır. Kaymakamlık olarak başarılı olan çocuklarımızı ödüllendiriyoruz. Öğrencilerimizi ve hocalarımızı başarılarından dolayı tebrik ediyorum. İnşallah gelecek yıllarda altın madalyalarla dönerler ve bizleri bir daha mutlu ederler’’ dedi.

Konuşmanın ardından kaymakam Avni Kula, başarılı sporculara birer kol saati hediye ederek ödüllendirdi. Ziyaretin sonunda başarılı sporcular kaymakam Avni Kula ile hatıra fotoğrafı çektirip, Altın madalya sözü verdiler.

erdemli ajans erdemli kaymakamlığı wushu şampiyonası
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar