Vali Su, "24 saat hizmetinizdeyim"Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıVali Su, "24 saat hizmetinizdeyim"

Erdemli'de vatandaşlarla sohbet eden Mersin Valisi Ali İhsan Su 24 saat halkın hizmetinde olduğunu söyledi.

Vali Su,
Bu içerik 1211 kez okundu.

Mersin Valisi Ali İhsan Su, beraberinde daire amirleri ile birlikte Erdemli ilçesinde halk günü düzenledi. Muhtarların ve vatandaşların sorunlarını dinleyen Vali Su, yapılan hizmetlerin halk için yapıldığını söyledi. Su, valilik ve kaymakamlık kapısının 24 saat vatandaşın hizmetine açık olduğunu belirtti.

İlk toplantısını Erdemli Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleştiren vali Su, burada yaptığı konuşmada, ‘’Her ay bir ilçemizde hem muhtarlarımızın hem de halkımızın sorunlarını dinliyor çözüm üretmeye çalışıyoruz. Vatandaşımızın derdi ortak derdimiz’’ dedi.

Erdemli Cumhuriyet Meydanında halk gününe de katılan Su, Afrin bölgesinde teröristlere yönelik Mehmetçiğin düzenlediği ‘’Zeytin Dalı’’ operasyonunda şehit düşen Mehmetçiklere Allah’tan rahmet yaralılara da acil şifalar dileğinde bulundu.

Bizler vatandaşımızın derdine çare olmak için buradayız diyen vali Su, ‘’Vatandaşımız sorunlarını bize iletebilir. Hem valiliğimizin hem de ilçe kaymakamlığımızın kapısı 24 saat açıktır. Eğer vatandaş yoksa hizmette yoktur’’ diye belirtti.

Devletin yaşaması vatandaşının yaşamasına bağlıdır diyen Su, yapılan hizmetler hakkında bilgi verdi. Halkın refah seviyesini yükseltmek için çalıştıklarını kaydeden Su, ‘’Esas olan halkımızdır. Bizler gelip geçiciyiz önemli olan kalıcı hizmeti halkımıza sunmaktır. Tüm sorunları el birliği ile çözeriz’’ şeklinde konuştu.

Vatandaşların valiye ilettiği sorunların başında, Doğalgaz’ın Erdemli’ye ne zaman geleceği,  hastanede hizmetlerin sıkıntılı verildiği, Çeşmeli-Taşucu otobanının biran evvel yapılması, elektrik kesintilerinin giderilmesi geliyor.

erdemli ajans mersin valisi erdemli 24 saat hizmet ali ihsan su
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar