Mehmetçiğe Narenciye DesteğiAdvert

Erdemli Firma & Şehir Rehberi

Erdemlide.com – Erdemli Parmağınızın Ucunda

HEMEN KAYIT OL

AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıMehmetçiğe Narenciye Desteği

Erdemli Gülnarlılar Derneği tarafından Erdemli'den toplanan 10 ton narenciye Mehmetçiğe teslim edilmek üzere gönderildi.

Mehmetçiğe Narenciye Desteği
Bu içerik 798 kez okundu.

Erdemli Gülnarlılar Derneği tarafından operasyona katılan askerlere destek olmak amacıyla başlatılan "Askerimize can olsun" destek kampanyasında 10 ton narenciye toplandı. Dernek merkezinde toplanan portakal, mandalina ve limonlar dualarla Hatay'a doğru yola çıktı.
Düzenledikleri kampanyayla ilgili bilgi veren Erdemli Gülnarlılar Derneği Başkanı Hüsnü Çevik, "'Zeytin Dalı' operasyonunda Afrin'de savaşan askerlerimiz için ne yapabiliriz, nasıl yardımcı olabiliriz, nasıl destek verebiliriz diye düşündük. Erdemli'den narenciye toplayıp askerlerimize götürmeye karar verdik. Sağolsun hayırsever vatandaşlarımız bu isteğimizi kırmadılar, 10 ton narenciyeyi toplayarak bir tır hazırladık. Bunun içinde elma, portakal, limon, bütün meyveler mevcut.

Mehmetçiğimize moral vermek amacıyla çıkmış olduğumuz bu yolda bizden desteklerini esirgemeyen Erdemli Belediye Başkanımız Mükerrem Tollu'ya, Akan Narenciye sahibi Hüseyin Dereli'ye, Ali Çortul'a, Duran Kara'ya, Karagözler  Gıda ve Lojistik'e, muhtarımız Emrah Ergen'e, Ömer Dağlı'ya, Ali Erpay'a, İbrahim Portakal'a, Ramazan Topal'a,Ferit Gökbulut'a, Özkan Şahin'e ve ismini yazamadığımız Erdemli'nin Erdemli insanlarına çok teşekkür ediyoruz. Allah hepsinden razı olsun" dedi.

erdemli ajans erdemli gülnarlılar derneği mehmetçiğe narenciye desteği hüsnü çevik
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Gülnar'lılar Birleşiyor
Gülnar'lılar Birleşiyor
Erdemlispor Doludizgin
Erdemlispor Doludizgin
Yörük Çadırlarına Elektrik
Yörük Çadırlarına Elektrik
Erdemli'nin Hizmet Eri Tollu
Erdemli'nin Hizmet Eri Tollu