Mersin Büyükşehir E-Devlet'teAdvert

Erdemli Firma & Şehir Rehberi

Erdemlide.com – Erdemli Parmağınızın Ucunda

HEMEN KAYIT OL

AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıMersin Büyükşehir E-Devlet'te

35 milyondan fazla kullanıcının yararlandığı e-Devlet Kapısı’na Mersin Büyükşehir Belediyesi de eklendi.

Mersin Büyükşehir E-Devlet'te
Bu içerik 1404 kez okundu.

Bilgi İşlem Dairesi tarafından, Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin e-Devlet Kapısı’naentegrasyonu sağlanarak vatandaşların hizmetine sunuldu. Bilişim alanında birçok ilki ve yeniliği Mersin’e kazandırmaya devam eden Büyükşehir Belediyesi, bu defa da 35 milyondan fazla kullanıcının faydalandığı e-Devlet Kapısı’nda yer almaya başladı.

www.turkiye.gov.tradresinden girilerek güvenle giriş yapılabilen e-Devlet Kapısı’nda yer alan Mersin Büyükşehir Belediyesi, büyükşehir belediyelerinin arasında 23.’üncü sırada yer aldı.

Bilgi İşlem Dairesi tarafından Yönetim Bilgi Sistemi’ne geçen ilk Büyükşehir Belediyesi olan Mersin Büyükşehir Belediyesi, ayrıca VR Mersin, Muhtarlarla Göz Göze Programı, Genç Dâhiler Projesi, Mezarlık Bilgi Sistemi, Mersin’de ilk defa yapılan Ulusal Bilgi Güvenliği Zirvesi, E-Belediye gibi hizmetlerin yanı sırayenilenmiş ve güçlendirilmiş web sayfası ile bilişim alanında çığır açmaya devam ederken son olarak da e-Devlet Kapısı’na girdi.

16 Ocak 2018 yılı itibariyle vatandaşlar Mersin Büyükşehir Belediyesi’ne gelmeden de e-Devlet Kapısı üzerinden Beyan Bilgileri Sorgulama, Sicil Bilgileri Sorgulama, Tahakkuk Bilgileri Sorgulama ve Tahsilat Bilgileri Sorgulama işlemlerini gerçekleştirmeye başladı.

Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından, bilişim alanındaki çalışmalar hızla sürdürülürken, bu anlamda en iyi hizmet sağlayan Büyükşehir Belediyesi olmak için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

erdemli ajans mersin büyükşehir belediyesi e devlet
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Gülnar'lılar Birleşiyor
Gülnar'lılar Birleşiyor
Erdemlispor Doludizgin
Erdemlispor Doludizgin
Yörük Çadırlarına Elektrik
Yörük Çadırlarına Elektrik
Erdemli'nin Hizmet Eri Tollu
Erdemli'nin Hizmet Eri Tollu