Tollu, "Çocuklarımız Bizim Geleceğimizdir"
Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıTollu, "Çocuklarımız Bizim Geleceğimizdir"

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu toplumun her kesimine ayırt etmeksizin hizmet götürmeye devam ettiklerini söyledi.

Tollu,
Bu içerik 1687 kez okundu.

Başkan Tollu belediyenin asli hizmetlerinin yanı sıra özellikle çocuklardan ve okullardan gelen hizmet taleplerini anında karşılayarak gönüllerinde başkanı olmaya devam ediyor.

Çarkçılı mahallesinde çocukların isteğini kırmayan Başkan Tollu buraya park yaparak içerisine çocuk oyun parkını mahalle çocuklarına hediye etti.

Bunun yanısıra Ayaş İlköğretim Okulunun yolunun genişletme çalışmasına başlayarak öğrencilerin rahat bir şekilde okullarına gidip gelmeleri yolunda onlara sahip çıktı.

Arslanlı Ortaokulunun boyasını yaparak ve talep edilen işlemleri yerine getirerek toplumun her kesiminin özellikle eğitim kurumlarına sahip çıktıklarının altını çizdi.

Erdemli Belediye Başkanı Tollu Erdemli'ye kesintisiz hizmetin devam ettiğinin altını çizerek şunları söyledi; "Çocukların kışın çamurdan, yazın ise tozdan kurtulmaları, kısacası rahat etmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Öğrencilerin rahat etmesi adına her türlü etkinliği yerine getiriyoruz. Bundan sonrası için de bu hizmetleri katlayarak devam edecek.

Her okul bahçesine, oyun grupları, spor alanları armağan ediyoruz. Belediye bünyesinde ilk defa bir eğitim merkezini Erdemli’ye armağan ettik.  Lise ve üniversiteye hazırlık kursu niteliğinde toplam 900 öğrenci kapasiteli eğitim kurslarını hizmete sunduk. Sınava hazırlanan öğrencilere de her sene ücretsiz sınav kitapları, küçük çocuklara okuma ve boyama kitapları dağıtıyoruz ve bu hizmetlerimiz katlanarak devam edecektir." dedi.

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu eğitim erdemli haber
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Alibeyli Sokakları Parkeyle Donatılıyor
Alibeyli Sokakları Parkeyle Donatılıyor
MTSO Başkanı Kızıltan ‘Temkinli’ Olmalıyız
MTSO Başkanı Kızıltan ‘Temkinli’ Olmalıyız
Tömük’te Sıcak Asfalt Sevinci
Tömük’te Sıcak Asfalt Sevinci
Yaptığı Projeyle Annesine Sigarayı Bıraktırdı
Yaptığı Projeyle Annesine Sigarayı Bıraktırdı