Topçu, "Herkesi Kucaklıyacağız"Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıTopçu, "Herkesi Kucaklıyacağız"

AK Parti’den Mahalle Muhtarlarıyla istişare toplantısı

Topçu,
Bu içerik 1165 kez okundu.

AK Parti Erdemli ilçe başkanlığı muhtarlarla Erdemli Öğretmenevinde istişare ve değerlendirme toplantısı düzenledi. Toplantıya Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın, ilçe başkanı Mehmet Topçu, daire amirleri ve muhtarlar ile yönetim kurulu üyeleri, Üzümlü Mahallesinin maharetli kadınları da heyet olarak katıldı.

İstişare ve değerlendirme toplantısının açış konuşmasını yapan AK Parti Erdemli ilçe başkanı Mehmet Topçu, AK Parti hükümetinin Erdemli’ye yaptığı yatırımlar ve yapılacak olan hizmet projeleri hakkında muhtarlara detaylı bilgiler verdi.

AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın da yaptığı konuşmada, Allah’ın AK Parti hükümetine 16. bütçeyi yapmayı nasip ettiğini belirterek, eskiden bütçenin yüzde 80’i faize giderdi şimdi ise tam tersi bütçenin yüzde 80’i halka hizmete giderken yüzde 20’si faize gidiyor temennimiz faizi daha da aşağılara çekerek halka daha fazla hizmet olacaktır diye belirtti.

Muhtarlarımız mahallelerimizi en ücra köşelerine kadar bilen ve halkımızı en yakından tanıyan kişilerdir diyen Taşkın, muhtarların düşünceleri ve isteklerinin kendileri için önemli olduğunu kaydetti.

Muhtarlara nutuk atmaya gelmediğini varsa sorunları dinleyip çözüm üretmek istediğini vurgulayan Taşkın, ‘’Varsa sorunlarımızı el birliği ile çözeceğiz. Biz sizlere halkımıza hizmet etmek için görev aldık’’ diye belirtti.

erdemli ajans ak parti erdemli ilçe başkanlığı mehmet topçu
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar