Yılın İlk Turnuvası Erdemli'deAdvert

Erdemli Firma & Şehir Rehberi

Erdemlide.com – Erdemli Parmağınızın Ucunda

HEMEN KAYIT OL

AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıYılın İlk Turnuvası Erdemli'de

Havalı Silahlar Türkiye Kupası Başladı

Yılın İlk Turnuvası Erdemli'de
Bu içerik 825 kez okundu.

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun 2018 yılı faaliyet programında yer alan ‘’Havalı Silahlar Türkiye Kupası’’ yarışmaları resmi antrenmanla Erdemli Atış Poligonunda başladı. Yarışmaya yurt genelinden 550 sporcu katılırken yarışmaların 10-14 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirileceği bildirildi.

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Mersin il Temsilcisi Ahmet Kılınç, yaptığı açıklamada atıcılık sporuna ilginin arttığını özellikle miniklerin bu spor dalına dahil edilmesinin ardından gelecek adına umut verdiğini söyledi.

Milli takım seçmesi niteliği de taşıyan yarışmanın 2018 yılının ilk organizasyonun olduğunu kaydeden Kılınç yarışmaya 35 ilden 84 kulübün katıldığını ve 550 sporcunun birincilik için mücadele edeceğini belirtti.

Havalı Silahlar Türkiye Kupası'nda, Uluslararası Atış Sporları Federasyonu tarafından belirlenen yeni kuralların da uygulanacağını ifade eden Kılınç, burada dereceye giren sporcuların şubat ayı içinde Macaristan’da yapılacak Avrupa şampiyonasına katılmaya hak kazanacağını dile getirdi

erdemli ajans erdemli atış poligonu havalı silahlar türkiye kupası
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Gülnar'lılar Birleşiyor
Gülnar'lılar Birleşiyor
Erdemlispor Doludizgin
Erdemlispor Doludizgin
Yörük Çadırlarına Elektrik
Yörük Çadırlarına Elektrik
Erdemli'nin Hizmet Eri Tollu
Erdemli'nin Hizmet Eri Tollu