Seçer, "3 Ocak; Mersin için, Mersinliler için onur ve gurur günüdür!"Advert

Erdemli Firma & Şehir Rehberi

Erdemlide.com – Erdemli Parmağınızın Ucunda

HEMEN KAYIT OL

AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıSeçer, "3 Ocak; Mersin için, Mersinliler için onur ve gurur günüdür!"

Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Vahap Seçer 3 Ocak Mersin'in Düşman İşgalinden Kurtuluşuna İlişkin bir mesaj yayımladı

Seçer,
Bu içerik 1352 kez okundu.

Seçer mesajında şunları söyledi; "Mersin’in işgalden kurtuluşunun 96. yılının coşkusunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

3 Ocak; Mersin için, Mersinliler için onur ve gurur günüdür!

Kurtuluş Savaşımız ile birlikte bağımsızlık destanını yazan Mersinliler, var oluşlarının iradesini hiçbir gücün teslim alamayacağını herkese ilan etmiştir.

Kutlu olsun!

Mersin, Anadolumuzun kadim toprakları üzerinde farklı değer, inanç ve kültürleri bir arada yaşatan, hoşgörü ve barış medeniyetinin sahibi ve bekçisidir.

Biz Mersinliler, sahip olduğumuz farklılıkları bir ayrışma zemini olarak değil, birer zenginlik olarak gören anlayışa sahibiz.

Hep birlikte el ele, kardeşçe, birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde sonsuza kadar bu değerlerimizle var olmaya, birbirimizi sevgiyle ve kardeşçe kucaklayarak, geleceğe umut ve kararlılıkla yürümeye devam edeceğiz.

Mustafa Kemal Atatürk’ün “Mersinliler Mersin’e sahip çıkınız” veciz sözünü emanet olarak bilerek, birlik ve beraberliğimizi koruyacak, bozmak isteyenlere asla fırsat vermeyeceğiz.

İşte üzerimizdeki bu sorumlulukla Akdeniz’in incisi güzel şehrimizin yaşadığı her bir sorun için gerçekçi çözümler üretip, kentimiz için önem taşıyan her bir uygulamanın takipçisi olacağız.

Küllerinden doğan Anadolu’yu inşa eden güçten aldığımız kuvvetle, gönül birliği içinde hep birlikte daha çok çalışarak;  ülkemizi ve şehrimizi daha adil, daha özgür, daha kalkınmış ve daha yaşanabilir bir seviyeye taşıyacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, dayanışmanın en güzel örneğini verdiğimiz bu özel günde güzel şehrimizin 3 Ocak Kurtuluş Günü’nü bir kez daha kutluyor, şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor; tüm hemşehrilerimize sevgi ve saygılarımı sunuyorum" dedi.

erdemli ajans vahap seçer mersinin kurtuluşu erdemli haber
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Gülnar'lılar Birleşiyor
Gülnar'lılar Birleşiyor
Erdemlispor Doludizgin
Erdemlispor Doludizgin
Yörük Çadırlarına Elektrik
Yörük Çadırlarına Elektrik
Erdemli'nin Hizmet Eri Tollu
Erdemli'nin Hizmet Eri Tollu