Mersin'i Erdemli'li Hafızlar Temsil EdecekAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıMersin'i Erdemli'li Hafızlar Temsil Edecek

Milli Eğitim Bakanlığı Koordinesinde Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğünce Mersin İli Genelinde Ortaokul ve Lise Öğrencileri arasında düzenlenen “Hafızlık İl Birinciliği Yarışması”nda birinciler Erdemli'den.

Mersin'i Erdemli'li Hafızlar Temsil Edecek
Bu içerik 1013 kez okundu.

Ortaokul öğrencileri arasında düzenlenen Hafızlık İl Birinciliği Yarışmasında, Erdemli Müftülüğüne bağlı 15 Temmuz Kur’an Kursunda hafızlığını tamamlayan Osman Talha Topçu İl Birincisi olarak, Mersin ilini yapılacak olan “Hafızlık Bölge Yarışması”nda temsil edecek.

Lise öğrencileri arasında düzenlenen Hafızlık İl Birinciliği Yarışmasında, İlçemiz birincisi, Erdemli Müftülüğüne bağlı 15 Temmuz Kur’an Kursunda hafızlığını tamamlayan Ali Balcı, İl Birincisi olarak, Mersin ilini yapılacak olan “Hafızlık Bölge Yarışması”nda temsil edecek.

Her iki hafızı makamında kabul eden Erdemli Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu, "Bölge Yarışmasında İlimizi Temsil edecek olan hafızlarımızı canı gönülden tebrik eder, Erdemli'nin medarı iftiharı olarak kendilerine şükranlarımızı arz ederiz.

Hafızlık Merkezlerine yapmış oldukları maddi ve manevi katkılardan dolayı Cömert Erdemli halkına şükranlarımızı sunarız. Güzel hafızlarımızın Bölge Yarışmasında da bizleri sevindirmesini Yüce Mevla’dan niyaz ediyor, hafızlarımızı yetiştiren başta hafız hocalarına, Erdemli İmam-Hatip Ortaokulu ve Erdemli İmam-Hatip Lisesi Öğretmenlerine, ayrıca anne ve babalarına sağlık sıhhat afiyetler diliyoruz" dedi.

erdemli ajans erdemli müftülüğü hafızlık merkezi mersin il birincisi erdemli haber
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Başkan'ın Üçaylar Mesajı
Başkan'ın Üçaylar Mesajı
Limon diyarı muz diyarı oldu
Limon diyarı muz diyarı oldu
Başkanın Yabancı Misafirleri
Başkanın Yabancı Misafirleri
Bugün Geeelll
Bugün Geeelll