Vahap Seçer Hemşerilerinin Yeni Yılını Kutladı
Reklamı Geç
AdvertAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıVahap Seçer Hemşerilerinin Yeni Yılını Kutladı

CHP Mersin Büyükşehir Aday Adayı ve 23-24. Dönem Mersin Milletvekili Vahap Seçer yazılı bir mesaj yayımlayarak Mersin halkının yeni yılını kutladı.

Vahap Seçer Hemşerilerinin Yeni Yılını Kutladı
Bu içerik 2157 kez okundu.

Vahap Seçer'in açıklamasında şunları kaydetti; "Ülkemiz ve vatandaşlarımız açısından çok önemli gelişmelerin yaşandığı, acı ve üzüntüleri ağır basan bir yılı daha geride bırakıyor, yeni ümit ve heyecanla 2018 yılına giriyoruz.

Yeni bir yıla girerken ortak paydamız olan, her alanda daha gelişmiş, kalkınmış, daha güçlü ve daha yaşanabilir bir Mersin’i ortak akılla ve kentimizin tüm paydaşlarıyla birlikte oluşturmanın çabası içerisindeyiz. Tüm vatandaşlarımızın huzur ve refahı için hep birlikte, cennet şehrimizin ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda kalkınması, sahip olduğu değerlerin korunması ve yarınlara aktarılması için kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz.

Barışın, hoşgörünün ve sevginin örnek kenti olan Mersin’de birlik ve beraberliğimize daha çok sarılarak, sevgi ve kardeşlik temelinde hem kentimizi, hem de ülkemizi yaşanabilir kılmak için emin adımlarla yürüyüşümüzü sürdüreceğiz. Bütün kurallarıyla işleyen güçlü bir demokrasiyi, kuvvetler ayrılığı ilkesinin geçerli, hak arama yollarının açık olduğu güçlü ve adil bir hukuk sistemini, gelir adaleti sağlanmış güçlü bir sosyal devleti ve emeğe hakkını veren, akıl ve bilim temelinde ürün üretebilen bir üretim sistemini ve kısır çekişmelerden, kardeş kavgasından uzak bir ülkeyi yerelden başlayarak hep birlikte inşa edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Mersinli hemşehrilerimin yeni yılını bir kez daha kutluyor, 2018 yılının şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa huzur, sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini diliyorum" dedi.

erdemli ajans chp mersin büyükşehir vahap seçer
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Hava Durumuna Dikkat
Hava Durumuna Dikkat
Başkan Öngel 23 Nisan Çocuk Bayramını Kutladı
Başkan Öngel 23 Nisan Çocuk Bayramını Kutladı
Topçu Başkanlığı Devretti
Topçu Başkanlığı Devretti
Debi Akademi'den Rüzgar Gülü Atölyesi
Debi Akademi'den Rüzgar Gülü Atölyesi