Çeşmeli Anaokulu'nun Tavan Sıvası Çöktü, 4 minik yaralandıAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıÇeşmeli Anaokulu'nun Tavan Sıvası Çöktü, 4 minik yaralandı

Çeşmeli Mahallesindeki Çeşmeli Anaokulu’nun tavan sıvası çöktü 4 öğrenci yaralandı. Yaralı öğrencilerde hayati tehlike yok. Okul iki gün tatil edildi. Soruşturma başlatıldı.

Çeşmeli Anaokulu'nun Tavan Sıvası Çöktü, 4 minik yaralandı
Bu içerik 1139 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

2 öğrencinin Mersin Üniversitesi  Tıp Fakültesi Uygulama Hastanesinde, 2 öğrenci de Erdemli Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Öğrencilerin hayati durumunun olmadığı bildirildi.

Silifke Kaymakamı ve Erdemli Kaymakam Vekili Şevket Cinbir kaza ile ilgili verdiği bilgide şunları kaydetti, "Milli Eğitime bağlı Çeşmeli Anaokulu’ndaki sınıflardan bir tanesinin tavan sıvası henüz sebebi bilinmeyen bir nedenden dolayı öğrencilerin derste olduğu bir anda döküldü. Yeni tadilattan geçirilen tavan sıvalarının tehlikeli bir şekilde çökmesi sonucu 4 öğrenci çeşitli yerlerinden yaralandı. Öğrencilerden iki tanesi Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Uygulama Hastanesinde iki tanesi de Erdemli Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Öğrencilerin yapılan tetkikler sonucu durumlarının iyi olduğunu öğrendik. Okulumuzu gerekli inceleme yapmak üzere iki gün tatil ettik. Mersin Valimiz Ali İhsan Su’nun talimatlarıyla tavan sıvasının çökmesi ile ilgili soruşturma başlatıldı’’ dedi. 

erdemli ajans çeşmeli anaokulu tavan sıvası çöktü erdemli haber
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Başkan'ın Üçaylar Mesajı
Başkan'ın Üçaylar Mesajı
Limon diyarı muz diyarı oldu
Limon diyarı muz diyarı oldu
Başkanın Yabancı Misafirleri
Başkanın Yabancı Misafirleri
Bugün Geeelll
Bugün Geeelll