Hastanede yeni yönetim göreve başladıAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıHastanede yeni yönetim göreve başladı

Erdemli Devlet Hastanesi'nde yeni yönetim göreve başladı. Yeni Hastane yönetimi Erdemli basını ile tanıştı.

Hastanede yeni yönetim göreve başladı
Bu içerik 5167 kez okundu.

Başhekimliği görevine Genel Cerrah Op. Dr. Erman Eker, Başhekim Yardımcılığına Op. Dr. Mesut Yeşilova, Hastane İdari ve Mali İşler Müdürlüğüne Cahit Tezcan, Müdür Yardımcılıklarına Ömer Ercan, Mesut Akdemir getirildi. Hastane Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürlüğüne ise Fatma Ateş getirildi. 

Doğup büyüdüğüm Akdeniz’in incisi Erdemli ilçesine hizmet etmekten onur duyarım diyen Başhekim Op. Dr. Erman Eker, ayağının tozu ile geldiği yeni görevine başlar başlamaz yeni projelerinin olduğu müjdesini verdi birlikte çalışacağı yol arkadaşlarını basına tanıttı.

Hastane bahçesinde bulunan eski kafeteryanın olduğu noktaya içerisinde diş, idari, diyaliz gibi ünitelerin bulunduğu 5 katlı ek hizmet binası yapacaklarını söyledi. Erdemli de, hastane de bizim diyen Eker, olası olumsuzlukları bertaraf etmek için her türlü önerilere açık olduklarını ifade ederek, ‘’Doğup büyüdüğümüz toprakların insanlarına en güzel hizmeti vermek için buradayız. Olumlu ya da olumsuz tüm önerilere açığız. Eğer hizmet verilen bir yerle ilgili eleştiri varsa hizmetlerin iyiye gitmesini sağlaması açısından bu çok olumludur. Biz hizmetin en iyisini vermeye talip olduk ve bunun için de buradayız. Halkımıza en iyi hizmeti vermek için buradayız’’ dedi.

erdemli ajans erdemli devlet hastanesi başhekim erdemli haber
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar