Erdemli kazansın, Erdemli'li kazansınAdvert

Erdemli Firma & Şehir Rehberi

Erdemlide.com – Erdemli Parmağınızın Ucunda

HEMEN KAYIT OL

AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıErdemli kazansın, Erdemli'li kazansın

Eren Yüksel ile Halil Gürsoy’un ‘’Erdemli kazansın, Erdemli'li kazansın’’ sloganı ile açtıkları ‘’Kapı dünyası’’ işyeri yapılan dualarla açıldı.

Erdemli kazansın, Erdemli'li kazansın
Bu içerik 1340 kez okundu.

Törene Erdemli kaymakamı Avni Kula, belediye başkanı Mükerrem Tollu, Erdemli Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu, Erdemli ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Sarı, Erdemli Esnaf Odası Başkanı Halil Metik, Mersin Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mehmet Topkara, iş adamları, esnaflar ve vatandaşlar katıldı.

Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi Erdemli Tapu ve Kadastro Daireleri karşısında açılan işyerinin açılışında konuşan Eren Yüksel,  Kayseri'de anlaşma  yaptığımız kaliteli kaplarıyla müşterilerinin beğenisini kazanmış olan bir markanın ürünlerini satacağız müşterileri ile buluşturacaklarını söyledi.

Özellikle daire kapılarının üretiminde Kayseri’nin pazara egemen olduğunu ifade eden Eren Yüksel, ‘’Bizde Kayseri'nin en iyi markasını Erdemli'de satacağımız bir iş yeri açıyoruz. Daire kapılarının yanı sıra konutların iç kapılarında da iddialıyız. Amerikan Kapı denilen  modellerin en iyisini bizde bulacak müşterilerimiz. Kredili ve  nakit avantajlı satışlarımızla Erdemli halkının kazançlı çıkacağı bir alış veriş sistemiyle çalışmayı planlıyoruz. Erdemli’de inşaat sektörü her gün daha da gelişiyor.

Geçmişte Mersin'den satın alınan çok sayıda inşaat malzemesi artık ilçemizde satılır oldu. Tarımdan sonra en çok  gelişen sektör artık inşaatçılık olduğunu gördüğümüz için bu alanda yatırım yapmayı planladık. Ben ve ortağım inşaatın en çok kullanılan bölümü olan kapı işini seçtik. Bir evin içinde dışında çok sayıda bulunduğu için kapıya yatırım yapmayı çok istedik. Allah yüzümüzü kara çıkarmasın. Emeğimizin karşılığını almak için yeni inşaatçılara, müteahhitlerimize, iç mimarlarımıza ve de evi eski olduğu için kapılarını değiştirecek olanlara hizmet vereceğiz. Sloganımız ise ‘’Erdemli kazansın, Erdemlili kazansın’’ dedi.

Konuşmanın ardından Erdemli Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu’nun yaptığı duanın ardından açılış kurdelesi kesildi. Açılışın ardından kaymakam Avni kula işyeri sahiplerinden kapılarla ilgili bilgi aldı hayırlı olması dileğinde bulundu.

erdemli ajans kapı dünyası erdemli haber açılış
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Pazartesi Yağışlı
Pazartesi Yağışlı
Saadet İlçe Teşkilatı Gazi Kardeşleri Ziyaret Etti
Saadet İlçe Teşkilatı Gazi Kardeşleri Ziyaret Etti
CHP'den Gaziye Ziyaret
CHP'den Gaziye Ziyaret
Başkan Tollu,
Başkan Tollu, "İşimiz de, gücümüz de Hizmet"