Atatürk'e saygı Oryantrink yarışmasıAdvert

Erdemli Firma & Şehir Rehberi

Erdemlide.com – Erdemli Parmağınızın Ucunda

HEMEN KAYIT OL

AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıAtatürk'e saygı Oryantrink yarışması

Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü ile Oryantrink il Temsilciliğinin Atatürk Haftası etkinlikleri kapsamında Mersin Üniversitesi Çiftlik kampusunda düzenlenen Ataya saygı Oryantrink yarışmasına katılan Erdemlispor kulübünün genç sporcuları ödüllerle döndü.

Atatürk'e saygı Oryantrink yarışması
Bu içerik 1289 kez okundu.

Kulüp başkanı Mehmet Morgül, Mersin Üniversitesi kampusunda düzenlenen Ataya saygı yarışmasına il genelinden 324 sporcunun katıldığını Erdemlispor kulübü olarak Oryantrink branşında 12 sporcuyla katıldığını söyledi.

Küçük erkeklerde Mehmet Batuhan Demir ikincilik, yıldız erkeklerde Osman Raşit Aydın7ın da ikincilik elde ettiğini söyledi.  Küçük kızlarda Derya Kaygısız il üçüncülüğü, Azimenur Altunçiçek ise Mersin dördüncülüğü kazandığını belirten Morgül, ‘’Sporcularımız Erdemlimizi en iyi  şekilde temsil edip ilçemizi sevince boğmuşlardır.

Sporcularımızı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Sporcularımızın ailelerini, öğretmenlerini okul idarecilerini kutluyorum. Başkan Morgül Ayrıca özverili çalışmalar yaparak gençlerimizin yetişmesinde büyük emek sarf eden Oryantrink sporunun kurucu antrenörü hocamız Mehmet Güzel'i başarılı çalışmalarından dolayı halisane duygularla yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım adına da tebrik ediyorum. Her zaman hocamızın yanında ve destekçisiyiz. Hiç bir fedakârlıktan kaçınmayacağız’’ dedi.

erdemli ajans oryantirink erdemlispor mehmet morgül erdemli haber
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Haydi Erdemli!
Haydi Erdemli!
Sarıyer'li Bayanlardan Örnek Davranış
Sarıyer'li Bayanlardan Örnek Davranış
Üniversiteli Kızlar 500 fidan dikti
Üniversiteli Kızlar 500 fidan dikti
"Özelden Genele Hep El ele"