Helal Sana Başhekim HüseyinAdvert

Erdemli Firma & Şehir Rehberi

Erdemlide.com – Erdemli Parmağınızın Ucunda

HEMEN KAYIT OL

AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıHelal Sana Başhekim Hüseyin

Erdemli Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hüseyin Gölgeli Hastane Bahçesini yeşillendirerek 500'e yakın ağaç diktiklerini söyledi

Helal Sana Başhekim Hüseyin
Bu içerik 2954 kez okundu.

Göreve geldiğinden bu yana görevini en iyi şekilde yapmak için gayret sarf eden ve vatandaşlardan destek gören Erdemli Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Hüseyin Gölgeli hastanenin çehresini de değiştirerek farkını ortaya koyuyor.

Hastane bahçesini öncelikle çimler dikerek yeşillendiren Başhekim Gölgeli şimdi de Orman İşletme Müdürlüğünden tedarik ettiği çam fidanlarını bahçeye Hastane yönetimi ile birlikte kendi elleriyle diktiler.

Ağacın ve ağaç dikmenin önemine dikkat çeken Başhekim Hüseyin Gölgeli, "Burada hem dinimizin bir emrini yerine getiriyor, hem de hastanemize güzel bir görünüm kattığımıza inanıyorum. Diktiğimiz fidanlar büyüyüp ağaç olduğunda görüntü ve sağladığı fayda çok daha güzel olacak. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Gölgeli hastane bahçesine toplamda beşyüz’e yakın fidan diktiklerini sözlerine ekleyerek Orman İşletme Müdürlüğüne teşekkür etti.

Fidan dikim etkinliğine Başhekim Hüseyin Gölgeli'nin yanısıra Başhekim Yardımcısı Mesut Yeşilova, Hastane Müdürü Cahit Tezcan, Müdür Yardımcısı Ebru Mavi ve hastane personeli katıldı. 

erdemli ajans erdemli devlet hastanesi hüseyin gölgeli ağaç dikimi erdemli haber
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Haydi Erdemli!
Haydi Erdemli!
Sarıyer'li Bayanlardan Örnek Davranış
Sarıyer'li Bayanlardan Örnek Davranış
Üniversiteli Kızlar 500 fidan dikti
Üniversiteli Kızlar 500 fidan dikti
"Özelden Genele Hep El ele"