AK Kadınlardan Öğretmenlere SürprizAdvert

Erdemli Firma & Şehir Rehberi

Erdemlide.com – Erdemli Parmağınızın Ucunda

HEMEN KAYIT OL

AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıAK Kadınlardan Öğretmenlere Sürpriz

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Şahsenem Sezer Merdin ve yönetim kurulu üyeleri Öğretmenlere sürpriz yaparak evde yaptıkları pasta, börek ve çiğ köfteleri ile okula ziyarete gittiler.

AK Kadınlardan Öğretmenlere Sürpriz
Bu içerik 1351 kez okundu.

Erdemli AK Parti Kadın Kolları Teşkilat Başkanı Şahsenem Sezer Merdin önderliğinde, öğretmenler gününe bir gün önceden sürpriz yapıp evde hazırladıkları çiğköfte, pasta ve böreklerle Hacı Ömer Serin İlkokulu ve Ortaokulu'na giderek, ilginç bir öğretmenler günü kutlamasına imza attılar. Kutlamayı Okul idaresi ve öğretmenlerin önce şaşkınlıkla, sonrada çok mutlu oldular.

Başkan Merdin yaptığı açıklamada; "Bugün 23 Kasım, yani Öğretmenler Günü’nün bir gün öncesi. Yarın çok kutlayan, resmi platformlarda çok dile getirenler, günün anlam ve önemine atfen hatırlayanlar çıkacaktır. Burada bizler, resmi vasıflarımızdan arınıp, bir anne, bir öğrenci velisi olarak, öğretmenlerimizi, müşfikçe ve saygıyla bir hatırlamak istedik.

Yaptığımız jesti, öğretmenlerimiz fazlasıyla haketti. Onların 10 ayı bulan eğitim takvimi içinde bir kez hatırlanması, hatırlarken de böyle bir şey yapmak hoş bir sürpriz olacaktı. Erdemli Ak Parti Kadın Kolları Teşkilatı olarak farklı bir şey yapalım, bizi yoğuran, yetiştiren, bugünkü noktalara taşıyan meslek erbabları olarak, Öğretmenler Gününü farklı kutlayalım, onları hatırlayalım ve jest yapalım istedik" dedi.

Hacı Ömer Serin İlköğretim Okulu öğretmenleri protokol kutlamalarına alışık olduklarından bu tip bir kutlama ile ilk defa karşılaştıklarını belirtip, şaşkınlıklarını da gizleyemediler. İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Taş ve Ortaöğretim Okulu Müdürü Mustafa Gülege teşekkür ederek; “böyle hatırlanmak, değer görmek, resmi kutlama dışında onore edilmek çok güzeldi. AK Parti Kadın Kolları teşkilatına, tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz...”

Erdemli Ak Parti Kadın Kolları Teşkilatı Şahsenem Sezer Merdin ve Yönetim Kurulu üyeleriyle, yarın yapılacak kutlamalarda, öğretmenlere çiçekler verip, onları bu özel günde de kutlayacaklarını dile getirdiler.

erdemli ajans ak parti kadın kolları erdemli haber şahsenem sezer merdin
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Haydi Erdemli!
Haydi Erdemli!
Sarıyer'li Bayanlardan Örnek Davranış
Sarıyer'li Bayanlardan Örnek Davranış
Üniversiteli Kızlar 500 fidan dikti
Üniversiteli Kızlar 500 fidan dikti
"Özelden Genele Hep El ele"