Ajans Damla'dan 2018 promosyon ürünleri tanıtımıAdvert

Erdemli Firma & Şehir Rehberi

Erdemlide.com – Erdemli Parmağınızın Ucunda

HEMEN KAYIT OL

AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıAjans Damla'dan 2018 promosyon ürünleri tanıtımı

Erdemli'de reklam, tabela ve matbaa sektöründe faaliyet gösteren Ajans Damla tarafından 2018 promosyon ürünleri tanıtım programı geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

Ajans Damla'dan 2018 promosyon ürünleri tanıtımı
Bu içerik 1133 kez okundu.

Promosyon sezonunun başlaması ile birlikte yüzlerce yeni ürünü müşterilerine sunmaya hazırlanan Ajans Damla 2018 promosyon ürünlerini gerçekleştirdiği kokteyl ile tanıttı. 

Tanıtım programına katılarak ürünlerle ilgili bilgi alan Erdemli Kaymakamı Avni Kula, "Ajans Damla ailesini tebrik ediyorum. Ajans Damla artık bir reklam ajansından çok bir AVM gibi, tüm çeşitlerin içinde bulunduğu bir iş yeri haline gelmiş. Başarılarının devamını diliyoruz. Bol kazançlar diliyoruz" dedi. 

Erdemli Belediyesi Başkan Yardımcısı Niyazi Yıldız da, "Tabi öncelikle Ajans Damla'ya hayırlı uğurlu olsun diyoruz. Daha önceki ürün yelpazesini genişlettiğini görüyoruz. Burada hem gezme hem de açılışını yapma imkanı bulduğumuz reyonlarımızda da gördüğümüz gibi adeta bin bir çeşit promosyon ürünleri mevcut Oktay İnce olmak üzere tüm çalışanlarını tebrik ediyorum. Hayırlı ve helal kazançlar diliyoruz " diye konuştu. 

Ajans Damla ailesi adına konuşan Oktay İnce ise, "Ajans Damla'nın önceliğinin kalite politikası olduğunu belirterek, "Ajans Damla'nın hedefi olanı daha da iyileştirmek, olmayanın da yenisini üretmek, bulunduğumuz ortama artı katma değer sağlamak. Amacımızı böyle özetleyebiliriz. Her zaman söylediğimiz gibi bunu yaparken de birinci planda fiyat değil kalite politikamızı önde tutuyoruz. Üzerine basarak söylüyoruz, bizim için kalite her zaman önce gelir" dedi. 

Düzenledikleri etkinliğin promosyon ürünlerini birebir tanıtmak olduğunu da aktaran İnce, "Promosyon ürünlerimizi bire bir canlı tanıtarak  müşterilerimize detaylarını ve inceliklerini anlatarak yapmak istedik. Burada müşterilerimizin sipariş vermeden önce, yeni yıl sezonu başlamadan önce ürünleri birebir görerek sipariş vermelerine de imkan sağlamış olduk. Biz üretmeye devam edeceğiz. Erdemli'mize, şehrimize ve ülkemize üretimle destek olmaya devam edeceğiz. Etkinliğimize katılan herkese teşekkür ediyoruz" diye konuştu. 

erdemli ajans ajans damla erdemli haber promosyon tanıtım
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Haydi Erdemli!
Haydi Erdemli!
Sarıyer'li Bayanlardan Örnek Davranış
Sarıyer'li Bayanlardan Örnek Davranış
Üniversiteli Kızlar 500 fidan dikti
Üniversiteli Kızlar 500 fidan dikti
"Özelden Genele Hep El ele"