Çerçili'de Çalışma BolAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıÇerçili'de Çalışma Bol

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Çerçili Mahallesi'ndeki çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı, vatandaşlara aşure dağıtarak sohbet etti.

Çerçili'de Çalışma Bol
Bu içerik 1010 kez okundu.

Erdemli Belediyesinin eşzamanlı hizmetlerini yürüttüğü mahallelerden birisi olan Çerçili'de parke yol çalışması yapıyor. Çalışmaları yerinde incelemek için mahalleye giden Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu aynı zamanda mahallede aşure etkinliği düzenledi. Bu etkinlikleri birlik ve beraberlik adına gerçekleştirdiklerini söyleyen Başkan Tollu, "halkımızla buluşma, dertlerini dinleme, sorunlarını çözme fırsatı buluyoruz. Birlik ve beraberliğe çok ihtiyacımız var. Bu etkinlikler birer vesile. Daha çok birbirimize sarılmalıyız" dedi.

Aynı zamanda belediye çalışmalarının dur durak bilmeden eşzamanlı olarak 10 ayrı yerde sürdüğünü belirten Tollu, Çerçili Mahallesi'nde şu an belediye ekiplerinin parke yol hizmeti verdiğini söyledi. Yol konusunda, Türkiye'nin en çok hizmet veren belediyelerinden birisi olduklarının altını çizen Tollu, yolun bir medeniyet göstergesi olduğunu dile getirdi. "Yol olmadan başka hizmetler olmaz" diyerek, bu hizmetin önemine işaret eden Tollu, göreve geldikleri 2009 yılından bu yana Erdemli'yi nakış nakış işlediklerini kaydetti. Erdemli'de yaşayan herkesin 2009'un öncesi ve sonrasını kıyasladığında yapılan hizmetlerin önemini ve değerini gördüğünü kaydeden Tollu, "bizler halkımız, insanımız rahat etsin diye yaşıyoruz. İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın ilkesine sarıldık. İnsanımızın rahat etmesi, mutlu olması için çalışıyoruz. Yaşadığımız, doğup, büyüdüğümüz bu topraklara hizmet etmek bizlerin boynunun borcudur zaten. Halkımız bize güvendi, teveccüh gösterdi. Allah bize hizmet edebilmeyi nasip etti. Şimdi biz de bu hizmetlerimizle, insanımızın güvenini boşa çıkarmadan var gücümüzle çalışıyoruz. Allah'ım güç verdikçe de çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Çerçili Mahallesi'ndeki çalışmaların mahalle halkına hayırlı uğurlu olmasını dileyen Tollu'dan sonra mahalle sakinleri de düzenlenen aşure etkinliği ve çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler. Çerçili'nin Erdemli Belediyesine bağlanmasının ardından gerçek hizmet almaya başladığını kaydeden mahalleliler, çalışmaların devamını dilediler.

erdemli ajans çerçili erdemli belediyesi mükerrem tollu
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar
Kendileri Üretip Halkın Yoluna Seriyorlar