Kardeşler Vestel AçıldıAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıKardeşler Vestel Açıldı

Erdemli’de uzun zamandır mobilya sektöründe başarılı bir şekilde hizmet veren Kardeşler Mobilya Süleyman Doğru, kardeşleri ve oğulları Kardeşler Vestel Mağazasını açtı.

Kardeşler Vestel Açıldı
Bu içerik 1656 kez okundu.

Süleyman Doğru ve kardeşleri artık beyaz eşya sektörüne de girerek Vestel Bayiliği adı altından Kardeşler Vestel beyaz eşya iş yeri açılışı yapıldı.

Alata mahallesi D400 Karayolu üzerinde Kıbrıs şehitler parkı karşısında hizmete giren Kardeşler Vestel bayi açılışına Erdemli Kaymakamı Avni Kula, Belediye Başkan Vekili Ali Yön, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Topçu, Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözlü, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin, Müftü Mahmut Sami Türkmenoğlu, ETSO Başkanı Orhan Sarı, Esnaflar Odası Başkanı Halil Metik, Saadet Partisi İlçe Başkanı Mehmet Yıldız, ESİAD Başkanı Hasan Şen, VESTEK Bölge koordinatörü ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışta konuşan Kardeşler Vestel sahibi Süleyman Doğru; "Erdemli’de uzun süredir soyadımız gibi iş yapmaya çalıştık ve yapmaya devam ediyoruz. Yeni iş yerimizin açılışına katılan bütün Erdemli halkına teşekkür ederim" dedi.

Kurdele kesiminin ardından açılışa özel indirim ürünleri adeta kapışıldı.

erdemli ajans vestel kardeşler süleyman doğru
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Bu Hoca, Başka Hoca
Bu Hoca, Başka Hoca
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı
Dualar Mehmetçiğe
Dualar Mehmetçiğe