Bu Tablo GüzelAdvert

Erdemli Firma & Şehir Rehberi

Erdemlide.com – Erdemli Parmağınızın Ucunda

HEMEN KAYIT OL

AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıBu Tablo Güzel

Demokrat Parti Erdemli İlçe Başkanı Veli Gürgah ve İlçe Başkan Yardımcısı Salih Uğuz Saadet Partisi Erdemli İlçe Başkanlığını ziyaret ederek güzel bir tablo oluşturdu.

Bu Tablo Güzel
Bu içerik 1993 kez okundu.

Saadet Partisi Erdemli İlçe Başkanı Mehmet Yıldız ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi; " Bizler siyaseti halkımıza hizmet aracı olarak görüyoruz. Siyasi faaliyetlerimizi yürütürken söylem ve fiillerimizde hiç kimseyi ve hiçbir kurumu ötekileştirmeden ayrıştırmadan devam  ediyoruz.

Elbette bu bir bayrak yarışı. Fakat bu mücadeleyi yaparken hiçbir siyasi partinin diğerini yargılama hakkı yoktur. Bugün muhalefet olan bir partinin yarın iktidar olması kadar doğal bir şey yoktur. Biz Saadet Partisi olarak, siyasi arenada yasal yollardan iktidar mücadelesi veren, bütün partilere ve kitlelerine saygı duyuyoruz.

İllegal yollardan siyasi iktidarı ele geçirmeye çalışan , kişi ve kurumun karşısında olduk yine olacağız. Bu anlamda sevgili başkanımızın ziyaretini önemsiyoruz. Faaliyet lerinde kolaylıklar ve başarı diliyoruz "dedi. 

                      

Demokrat Parti İlçe Başkanı Veli Gürgah'ta yaptığı açıklamada şunları kaydetti; "Saadet Partisi Başkanı ve Yöneticilerinin samimiyeti ve onurlu duruşlarını her zaman takdir ediyorum.

Erdemli siyasetinde önemli bir boşluğu dolduran bu saygıdeğer kişileri ziyaret bizi duygulandırdı. Demokrat Partililer olarak ben ve ekibim her zaman saygı ve sevgiden yanayız" dedi.

Ziyâret sırasında Saadet Partisi İlçe Başkanı Mehmet Yıldız Demokrat Parti İlçe Başkanı Veli Gürgah'a Saadet Partisi Genel Merkez'in hazırladığı "İç Göç Raporu" kitapçığını takdim etti.

erdemli ajans saadet partisi demokrat parti
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Haydi Erdemli!
Haydi Erdemli!
Sarıyer'li Bayanlardan Örnek Davranış
Sarıyer'li Bayanlardan Örnek Davranış
Üniversiteli Kızlar 500 fidan dikti
Üniversiteli Kızlar 500 fidan dikti
"Özelden Genele Hep El ele"