Datlım Pastanesi 3 bin kişilik aşure dağıttıAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıDatlım Pastanesi 3 bin kişilik aşure dağıttı

Erdemli Datlım Pastanesi sahibi Mustafa Aydoğdu,muharrem ayı nedeniyle geleneksel hale getirdiği aşure etkinliğini bu yıl 6.sını gerçekleştirdi.

Datlım Pastanesi 3 bin kişilik aşure dağıttı
Bu içerik 1456 kez okundu.

Aydoğdu Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’nun da katılım sağladığı aşure etkinliğinde 3 bin kişiye aşure dağıtımında bulundu. Datlım Pastanesi önünde gerçekleşen etkinliğe vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Şehrin en işlek caddesinde gerçekleştirilen etkinlikte 3 bin kişilik aşure 1 saatte dağıtıldı.

Etkinlikle ilgili bilgi veren Mustafa Aydoğdu, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, “Aşurenin anlamı birlik ve beraberliktir, birlikte yaşamaktır. Türk milleti ayrılmaz bir bütündür. Birlik ve beraberlik içerisinde, kardeşlik içerisinde bir birimizle daha da kenetlenmeliyiz. Bu manada bizde her yıl aşure etkinliği gerçekleştiriyoruz. Bu yıl 3 bin kişilik aşure pişirdik. Vatandaşlarımızın ilgisi büyük oldu. Herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’nun da aşure dağıtım programına katılarak vatandaşlara aşure dağıttığını dile getiren Aydoğdu, ‘’Aşure etkinliğimize bizzat katılarak bizleri onurlandıran başta belediye başkanımız Mükerrem Tollu, MHP ilçe başkanı Bekir Özsu ve tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz’’ diye belirtti.

erdemli ajans datlım pastaneleri aşure
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Başkan'ın Üçaylar Mesajı
Başkan'ın Üçaylar Mesajı
Limon diyarı muz diyarı oldu
Limon diyarı muz diyarı oldu
Başkanın Yabancı Misafirleri
Başkanın Yabancı Misafirleri
Bugün Geeelll
Bugün Geeelll