Erdemli'nin Yeni Lezzet DurağıAdvert
AdvertAdvert Advert


Günün BaşlıklarıErdemli'nin Yeni Lezzet Durağı

Akman Et Lokantası açıldı

Erdemli'nin Yeni Lezzet Durağı
Bu içerik 1331 kez okundu.

Erdemli Çevreyolu Yavuz Sultan Selim Bulvarı Solmazlar sokakta Özlem Akman’ın sahipliğinde yeni bir lokanta açıldı. Konya usulü etlik ekmek, tandır ve kebap çeşitleri ile Erdemlinin yeni damak tadı ve mekanı olmayı hedefleyen Akman et restaurant ilçede büyük eksikliği de gidermiş olacak.

İşletme sahibi Özlem Akman, nezih bir ortamda farklı damak tadına hitap etmek açısından böyle bir işletme açmak istediklerini söyledi. Erdemli’nin son yıllarda hızla gelişerek modern kent kimliğine kavuştuğunu kaydeden Akman, ‘’Kent gelişirken damak tadı da değişiyor. Biz de Hem Erdemlilerin hem de Erdemli’de yaşamak isteyenlerin damak tadına hizmet etmek amacı ile eksikliğini hissettiğimiz et restaurantımızı açtık. İşyerimizi açtığımız andan bu yana halkımız bizleri yalnız bırakmadı. Halkımızın teveccühüne mazhar olmak için elimizden gelen hizmeti vermeye çalışacağız’’ dedi.

Sadece Konya’ya gittiğimizde yediğimiz etli ekmek şimdi aynı lezzeti ile Erdemli’de faaliyete geçtiğine dikkat çeken Özlem Akman Erdemli halkını işyerlerine beklediklerini ifade etti.

Erdemli Ajans olarak Özlem Akman’ı tebrik ediyor, yeni açtıkları işyerinin hayırlı olmasını diliyoruz. 

erdemli ajans akman et lokantası erdemli
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Umre Kayıtları Başladı
Umre Kayıtları Başladı
Tezcan'dan Domates Müjdesi
Tezcan'dan Domates Müjdesi
Lamas Sizi Çağırıyor
Lamas Sizi Çağırıyor
Kardeşler Vestel Açıldı
Kardeşler Vestel Açıldı