Miniklerden Kocamaz Başkana TeşekkürAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıMiniklerden Kocamaz Başkana Teşekkür

Erdemli Sultan Akın İlkOkulu öğrencileri kendilerine kırtasiye yardımı yapan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'a hep bir ağızdan teşekkür ettiler

Miniklerden Kocamaz Başkana Teşekkür
Bu içerik 2144 kez okundu.

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan kırtasiye yardımlarını dağıtmak üzere Sultan Akın İlkokuluna gelen Büyükşehir Meclis Üyeleri Serdar Arslan, Veli Şahman ve Erdemli Koordinasyon Müdürü Yusuf Güzel Okul Müdürü Hasan Kayalı ile birlikte 1/A sınıfından kırtasiye paketlerini dağıttılar.

Yardımla ilgili bilgi veren Serdar Arslan ve Veli Şahman, Erdemli ilçesi genelinde bu yıl birinci sınıfa başlayan toplam üçbin öğrenci olduğunu ve bunların tamamına Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ın talimatları ile kırtasiye malzemelerinin bulundu paketlerini dağıtttıklarını belirterek, "Geleceğimiz olan gençlerimize sahip çıkmak ve öğrenci velilerinin yükünü bir nebze hafifletmek için böyle bir yardımı yapıyoruz. Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarılar diliyoruz" dedi.

Daha sonra öğrencilere kırtasiye paketleri tek tek dağıtıldı. Öğrencilerde hep bir ağızdan "Kocamaz Başkan Teşekkürler" diyerek duygularını ifade ettiler.

erdemli ajans mersin büyükşehir burhanettin kocamaz serdar arslan kırtasiye yardımı
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Cumartesi Hava Durumu
Cumartesi Hava Durumu
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'