Çocuk Katili YakalandıAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıÇocuk Katili Yakalandı

Geçtiğimiz Salı günü Kızkalesi mahallesinde 25 yerinden bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunan Suriye uyruklu 5 yaşındaki Muhammet Hacı Derviş'in katil zanlısı yakalandı.

Çocuk Katili Yakalandı
Bu içerik 4746 kez okundu.

Mersinİl Emniyet Müdürlüğü cinayeti aydınlatmak için 25 kişilik özel ekip kurdu.Ekipler, gece gündüz cinayeti çok yönlü araştırırken bölgede bulunan  güvenlik kameralarının kaydettiği görüntüleri inceledi. İzlenen kayıtlarda bir kişinin küçük çocuğu elinden tutup götürdüğünü belirleyen ekipler, zanlının 1999 Mersin Nüfusuna kayıtlı  A. C. K. olduğunu tespit etti.

Polisin düzenlediği operasyonla gözaltına alınan zanlının, Kızkalesi’ne tatil için gittiği ve cinayeti işlediğini itiraf ettiği öğrenildi. Zanlı, emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandığı ve Mersin Cezaevi’ne gönderildiği bildirildi.


Kızkalesi Mahallesi'nde 18 Eylül Pazartesi günü akşamı kaybolan ve Su ve Mendil sattığı belirtilen 5 yaşındaki Suriyeli Muhammet Hacı Derviş, 19 Eylül'de sahildeki duşakabinlerden birinde 25 yerinden bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunmuştu.

Adana Adli Tıp’taki incelemelerin ardından minik Muhammedi’in cenazesi Erdemli’de bulunan Suriye’liler mezarlığına defnedilmişti.

erdemli ajans çocuk katili
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Yılmaz Tezcan Halkı Dinliyor
Yılmaz Tezcan Halkı Dinliyor
Zabıta Çekçekleri Topladı
Zabıta Çekçekleri Topladı
EZO'dan Çiftçilere Bir İlk
EZO'dan Çiftçilere Bir İlk
Başkan Yılmaz Güven Tazeledi
Başkan Yılmaz Güven Tazeledi