BaşarılarAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıBaşarılar

Bilkent Eğitim Kurumları Kurucusu Musa Fazıl Coşar yeni eğitim ve öğretim yılında öğrenci, öğretmen, veli ve idarecilere başarılar diledi.

Başarılar
Bu içerik 2314 kez okundu.

Coşar yaptığı açıklamada şunları söyledi; "Bugün 2017-2018 Eğitim öğretim yılının ilk ders zili çaldı.Ülkemiz genelinde milyonlarca öğrencimiz yeni bilgilere,yeni hedeflere ulaşmak adına tekrardan sıralara oturdular.Öğretmen,öğrenci ve veli üçgeninden oluşan eğitimin ana çatısı umut ediyoruz ki bu yeni eğitim öğretim yılında doğru ve etkin bir şekilde ayakta kalacaktır.

Biz eğitimcilere ve kıymetli velilere “Milli” Eğitim anlayışı ile hareket etmek düşerken öğrencilerimizi doğru motive edip kapasitelerinin arttırılmasını amaçlayan uygulamalar yapmalıyız.Öğrencilerin evlerinden sonra en fazla okullarında zaman geçirdiklerini unutmayıp onları bu ortamdan uzaklaştırmamak adına doğru yaklaşımlarda bulunmalıyız.

Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda genç ve taze beyinlerimiz sadece ders çalışan bir birey değil aynı zamanda ülke menfaatleri için de kafa yorabilen ,sosyal,iletişime açık bireyler haline getirmeliyiz.Eğitimin Milli unsurunu onlara şeffaf ve üretken bir işleyişle sunmalıyız.

Başöğretmen Atatürk’ün“Toplumun düşmanı cehalet,cehaletin düşmanı öğretmendir.”sözünden hareketle öğretmenlerimizin destek gördüğü ,çalışmalarında gereken değerin verildiği bir eğitim öğretim yılı dilerken bütün öğrenci ve velilerimize,kıymetli meslektaşlarıma üstün başarılar dilerim"

erdemli ajans bilkent eğitim kurumları musa fazıl coşar yeni öğretim yılı
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Akdeniz Anadolu Erdemli’yi Finallere Taşıdı
Akdeniz Anadolu Erdemli’yi Finallere Taşıdı
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Bu Hoca, Başka Hoca
Bu Hoca, Başka Hoca
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı