Kaymakam Kula Hızlı BaşladıAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıKaymakam Kula Hızlı Başladı

Kaymakam Kula ayağının tozu ile ‘’dert’’ dinliyor

Kaymakam Kula Hızlı Başladı
Bu içerik 2155 kez okundu.

Erdemli Kaymakamı Avni Kula, ilçeye kaymakam olarak atanmasının ardından beraberinde daire amirleri ve kurum müdürleri ile birlikte mahalle ziyaretlerine başladı. Kula mahallelerde halkın ve mahalle muhtarlarının ‘’dert ve Sorunlarını’’ dinledi.

Kaymakam Kula ilk ziyaretini ilçeye 35 kilometre uzaklıkta bulunan Aydınlar mahallesine gerçekleştirdi. Aydınlar Kahvehanesinde vatandaşlarla bir araya gelen Kula, burada vatandaşların sorunları ve isteklerini dinledi.

Mahalle muhtarı Ömer Cırık’tan mahalle hakkında bilgi alan Kula Erdemli’ye kısa bir süre önce kaymakam olarak atandığını belirterek, ilk toplantıyı bu mahallede yaptığını söyledi.

Kaymakamlık olarak görevimiz vatandaşlarımızın her türlü sorun ve isteklerini yerinde çözüme kavuşturmak ve devlet vatandaş işbirliği çerçevesinde görevimizi en iyi şekilde yapmak olacak diyen Kula, ‘’Buraya sizleri dinlemeye, istek ve taleplerinizi alıp gerekenleri yapmaya geldim. Bizler devlet adına görev yapıyoruz her türlü sıkıntı ve sevincinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Benim karakterimde masa başında oturup görev yapmak yok hep sizlerin arasında olacağım. Tüm mahallelerimizi ziyaret edip sorunları yerinde dinleyeceğim’’ dedi.

Aydınlar mahallesi muhtarı Ömer Cırık ise kaymakam Avni Kula’ya ziyaretinden ötürü teşekkür etti.

Mahallenin en büyük sorununun elektrik ve su olduğunu kaydeden Cırık,  özellikle yaz aylarına Aydınlar mahallesi nüfusunun en az 50 bine ulaştığını bu nedenle de hem elektrik hem de su problemi yaşandığını kaydetti.

Kaymakam Kula beraberinde daire müdürleri ile birlikte Harfilli, Sarıkaya ve Tozlu mahallelerine giderek incelemelerde bulunup, vatandaşlarla sohbet etti.

 

erdemli ajans erdemli kaymakamı avni kula
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Bu Hoca, Başka Hoca
Bu Hoca, Başka Hoca
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı
Dualar Mehmetçiğe
Dualar Mehmetçiğe