Büşra Yapı Hızlı BaşladıAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıBüşra Yapı Hızlı Başladı

Bir süre önce düzenlenen açılış törenle faaliyete geçen Büşra Yapı market, sektörde faaliyet gösteren ustalara kaynaşma yemeği verdi.

Büşra Yapı Hızlı Başladı
Bu içerik 4175 kez okundu.

Sektörde kaynaşma ve birlik beraberliğin önemine değinen İşyeri sahibi Abdullah Kurt, bundan sonra sektör temsilcileri ve ustalarla her zaman bir araya geleceklerini söyledi.

Büşra Yapı Market sahibi, Erdemli Muhtarlar Derneği Başkanı ve Güneyli Muhtarı Abdullah Kurt yaptığı teşekkür konuşmasında; Erdemli’de bu sektöre yeni girdiklerini belirterek,’’Kızım Büşra Kurt’un sahibi olduğu ve işletmeciliğini yaptığı Büşra Yapı Market inşaat hizmetleri, kırılmaz fayans çeşitleri, antibakteriyel boy çeşitlerimiz, duşakabin çeşitlerimiz ve hırdavat çeşitleri ve yapı kimyasallarının satıldığı iş yerimizi açtık. Sizlerle beraber olmak ve sektör hakkında konuşmak için bu yemeği düzenledik. Bizleri kırmayarak davetimize katıldığınız için hepinize teşekkür ederim. İnşallah bu görüşmeler gelecek günlerde de devam edecek. Hepinize afiyet olsun" dedi.

Davete katılan inşaat ustaları ise,  Abdullah Kurt’a teşekkür ederek. Yeni iş yerinin hayırlı olması temennisinde bulundular.

 

erdemli ajans büşra yapı abdullah kurt
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Akdeniz Anadolu Erdemli’yi Finallere Taşıdı
Akdeniz Anadolu Erdemli’yi Finallere Taşıdı
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Bu Hoca, Başka Hoca
Bu Hoca, Başka Hoca
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı