Milletvekili Yılmaz Tezcan, "Her zaman halkın içerisinde olacağız"Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıMilletvekili Yılmaz Tezcan, "Her zaman halkın içerisinde olacağız"

AK Parti Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan, beraberinde Erdemli ilçe Başkanı Mehmet Topçu, Kadın Kolları Başkanı Şahsenem Merdin Sezer ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kaymakam ve Emniyet Müdürüne hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

Milletvekili  Yılmaz Tezcan,
Bu içerik 2115 kez okundu.

Tezcan ve beraberindeki heyet ilk ziyaretlerini ilçeye yeni atanan kaymakam Avni Kula’ya, ardından yine ilçeye yeni atanan Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözü ile önümüzdeki hafta başlayacak olan eğitim öğretim yılı öncesi ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Metin’e  yaptı.

İlçe Kaymakamı Ayni Kula ile emniyet müdürü Ahmet Şahingözü’ne ilçeye yeni atanmalarından dolayı hayırlı olsun dileklerinde bulunan milletvekili Tezcan, ülkenin ve Erdemli ilçesinin geleceği için el birliği yaparak birlikte çalışacaklarını söyledi.

İlçe Kaymakamı Avni Kula ile uzun bir sohbet yapan Tezcan, ilçenin ekonomik, sosyal ve siyasal yönü hakkında detaylı bilgiler verdi.  Erdemli ilçesi için olmazsa olmazların başında Sorgun Barajı, Çeşmeli-Taşucu Otoban yolu ile  Erdemli Ayrancı yolunun geldiğini belirten milletvekili Tezcan, Erdemli ilçesinin siyasi yönden de en etkili ve özel bir yere sahip olduğunu kaydetti.

Mersin’in 13 ilçesi içinde Erdemli ayrı bir özelliğe sahip ilçe diyen Tezcan, ‘’Yörük kültürünü hala yaşayan bir ilçe olması nedeni ile homojen bir yapıya sahiptir. Erdemli halkının her konuya ilgisi vardır ve her konuda bilgisi vardır,  her konuya da hakimdir. Özellikle siyasal konuda üzerine yoktur. Kışın nüfusu 150 bin iken yazın bu rakam 350 binlere kadar çıkmaktadır. Bu güzel ilçenin gelişmesine katkı sunmak için el ele vererek birlikte çalışıp hizmet edeceğiz. Sizlerde bizlerde oturduğumuz koltuklardan kalkıp halkın içine çıkacağız onların dert ve isteklerini dinleyip, sorunlarına ortak çözümler üreteceğiz. Yani halka dokunacağız, onların acısına da sevincine de ortak olacağız. Sizler proje üretecek bizler de projelerin tamamlanması için siyasal kanattan destek vereceğiz. Size yeni görevinizde başarılar diliyorum’’ dedi.

AK Parti Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan ve beraberindeki  heyet kaymakam ziyaretinin ardından ilçeye yeni atanan emniyet müdürü Ahmet Şahingözü’nü ardından da ilçe Milli Eğitimi Müdürü Mehmet Metini ziyaret etti.  

erdemli ajans yılmaz tezcan
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Oyuncağımı üretiyorum, yeteneğimi keşfediyorum
Bu Hoca, Başka Hoca
Bu Hoca, Başka Hoca
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı
Başkan Tollu 18 Mart Zaferini Kutladı
Dualar Mehmetçiğe
Dualar Mehmetçiğe