İyi ki varsınız!Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün Başlıklarıİyi ki varsınız!

Otuzüç aileyi sevindirdiler

İyi ki varsınız!
Bu içerik 1943 kez okundu.

AK Parti Erdemli Kadın Kolları Başkanlığının bu yıl sosyal sorumluluk etkinlikleri, partili partisiz tüm kesimlerden övgü alıyor.Hastane ziyaretleri, engellilere piknik, ihtiyaç sahiplerini denize götürmek ve en sonda hazırladıkları 33 yardım paketini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak.

Daha önce hiç yapılmamış birçok faaliyetin bu dönemde dikkat çekici bir şekilde tabana indiği gözüküyor.Kadın Kollarının son yaptığı ise, 33 koli iaşe yardımlarının ihtiyaç sahiplerine verilmesi oldu.

AK Parti'nin lider doktrinli, onun düsturları ve öncelikleri doğrultusunda hareket eden bir parti olduğunu ifade eden Kadın Kolları Başkanı Şahsenem Sezer Merdin; "Komşusu açken, tok yatan bizden değildir" diyen bir inancın fertleriyiz. Etrafımızdaki garip gurebayı  gözetmek, bulmak ve yardımcı olmak zorundayız...Kurban Bayramı yaklaşıyor, bizlerde ufacıkta olsa Kadın Kolları Başkanlığı olarak, etrafımıza hissiyatımızı göstermek, yardımcı olmak istedik.

Bundan böyle geleneksel hale getirip, etrafımızdaki hayır sahiplerini, hayra muhtaç ailelerle buluşturmak, onlara iaşe ve giyim yardımlarında bulunmak, bulunacak olanları da ihtiyaç sahipleri ile buluşturmak istiyoruz.Bu doğrultuda 33 aileye bayram münasebeti ile iaşe yardımı yapıyoruz.

Kurban Bayramı paylaşmaktır, etrafımızı gözetmektir. Azını, çoğunu değilde paylaşmayı, en iyisini komşumuza, etrafımıza yollama dönemidir bayramlarımız. Bu bayram hep birlikte bu düsturla etrafımızı gözetelim" dedi.

erdemli ajans ak parti kadın kolları şahsenem sezer merdin yardım kolisi
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Cumartesi Hava Durumu
Cumartesi Hava Durumu
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'