Türkiye’de bir ilk!Advert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıTürkiye’de bir ilk!

Yayla'da Tenis Zevki

Türkiye’de bir ilk!
Bu içerik 1132 kez okundu.

Erdemli Belediyesi vatandaşlara kısa süre önce söz verdiği tenis kortunu tamamlayarak hizmete sundu. Vatandaşların Büyük ilgi gösterdikleri bildirildi.

Erdemli Belediyesince yapımı tamamlanan tenis koru ve halı sahadan oluşan spor kompleksi ilçenin en ünlü yaylalarından birisi olarak bilinen tarihi Avgadı yaylasında hizmete girdi. Büyükşehir yasasıyla Erdemli Belediyesine bağlanan Aydınlar Mahallesinde (eski adıyla Avgadı Yaylası) vatandaşların kullanımın armağan edilen spor kompleksinden vatandaşlar yaralanmaya başladılar. Mahalle sakinlerinin ve özellikle de Avgadı’da yaylasını yapanların çok büyük ilgi gösterdiği tesisler özellikle de akşamları doluluk oranıyla göze çarpıyor. Yaylada tenisin Türkiye’de bir ilk olması dikkat çekiyor.

ERDEMLİ’NİN GELİŞMESİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Avgadı sakinleri bu spor meydanın büyük bir ihtiyaç olduğunu ve yerini de bulduğu belirttiler. Erdemli’nin her köşesini hizmete doyuracaklarını vurgulayan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, bu kapsamda belediye ekiplerinin Avgadı spor meydanın açıldığını bildirdi. Avgadı Mahallesinin de artık bir spor meydanının olduğunu belirten Başkan Tollu, sözlerini şöyle devam etti: “Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Çok şükür bu projemiz de bitti. Avgadı sakinleri artık tenis kortu, futbol sahası ve çocuklar için oyun parkının yer aldığı bir meydana sahip. Kaliteli ve nitelikli hizmeti vatandaşlarımıza ulaştırmaya devam edeceğiz.  Belediye olarak sporun gelişmesi adına üzerimize düşen görevi fazlasıyla yapıyoruz. Vatandaşlarımız için hizmet etmekten büyük haz alıyoruz. Yapılan tüm hizmetler Erdemli’nin gelişmesi için yapılıyor.”

Yapılan bu projenin hata geçmesinin yayla turizmi açıcından önemli bir yere sahip olan Avgadı Mahallesi için çok önemli olduğuna dikkat çeken Tollu, her türlü hizmeti vatandaşın ayağına götürmekten onur duyduklarını dile getirdi.

erdemli ajans mükerrem tollu erdemli belediyesi tenis yaylada tenis
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Cumartesi Hava Durumu
Cumartesi Hava Durumu
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'