Kocahasanlı'ya Kapalı PazarAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıKocahasanlı'ya Kapalı Pazar

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yapımı tamamlanan Kocahasanlı Mahallesi Kapalı pazaryerinde incelemelerde bulundu.

Kocahasanlı'ya Kapalı Pazar
Bu içerik 1449 kez okundu.

Erdemli Belediyesi büyükşehir yasasıyla kendilerine bağlanarak mahalleye dönüşen beldelerde yatırımlarına devam ediyor. Her beldeye düğün salonu, kapalı pazaryeri, sosyal donatı alanları sözü veren Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yapımı tamamlanan Kocahasanlı Mahallesi Kapalı Pazaryerinde incelemelerde bulundu.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu “her mahallemize meydan her mahallemize düğün salonu her mahallemize Kapalı Pazaryeri taahhüdümüze dayanarak Kocahasanlı mahallemize Kapalı Pazaryeri açtık. Kapalı Pazaryerleri sadece esnaflarımızın, bir gün faaliyetlerini icra ettikleri bir mekândan daha çok diğer zamanlarda da aktif durumdadır. Bunun dışında da insanlarımızın zor zamanlarında düğün yapabilecekleri, toplantılarını yapabilecekleri, mevlit okutabilecekleri bir yerdir” şeklinde konuştu.

Bu hizmetlerin vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmak ve onları mutlu etmek için yapıldığını kaydeden Tollu, belediye olarak “nerede insan var orada Erdemli Belediyesi” ilkesi ışığında bu hizmetlerin süreceğini müjdeledi. Tollu, Erdemli’nin tüm mahallelerinde hizmetlerin durmaksızın devam edeceğini ve bu yerlerin tarihlerinin en iyi hizmetlerini aldıklarının altını çizdi.

erdemli ajans erdemli belediyesi mükerrem tollu kocahasanlı pazar yeri
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Yılmaz Tezcan Halkı Dinliyor
Yılmaz Tezcan Halkı Dinliyor
Zabıta Çekçekleri Topladı
Zabıta Çekçekleri Topladı
EZO'dan Çiftçilere Bir İlk
EZO'dan Çiftçilere Bir İlk
Başkan Yılmaz Güven Tazeledi
Başkan Yılmaz Güven Tazeledi