Emniyetten Kaçakçılara Geçit YokAdvert
AdvertAdvert
Advert


Günün BaşlıklarıEmniyetten Kaçakçılara Geçit Yok

Kaçakçılıkla ve Organize suçlarla mücadele polisleri tarafından yapılan operasyonlarla, kaçak sigara, kaçak akaryakıt ve kaçak telefon ele geçirildi.

Emniyetten Kaçakçılara Geçit Yok
Bu içerik 1592 kez okundu.

Mersin İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada şu şekildi; "Müdürlüğümüz Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüekiplerince ilimiz genelinde kaçak sigara, akaryakıt, cep telefonu, içki ve sahte içki satışı yapan şahısların suç ve suç unsurları ile birlikte yakalanmalarına yönelik son 2 hafta içinde yapılan çalışmalar neticesinde; 10.473 paket kaçak sigara, 15.596 litre kaçak akaryakıt ve 28 adet kaçak cep telefonu ele geçirildi.

Yapılan çalışmalarda olayla ilgisi bulunan 11 şüpheli şahıs yakalandı. Yakalanan şüpheli şahıslardan 8’i ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılırken3 şüpheli şahıs ise mevcutlu olarak sevk edildiği Mersin Cumhuriyet Başsavcılığınca adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Mersin Polisi ilimizde emniyeti, asayişi ve kamu düzeninin korunmasına yönelik yürüttüğü çalışmalara kararlılıkla devam edecektir"

erdemli ajans kom mersin il emniyet kaçak sigara kaçak telefon
Advert
Advert
Sende Yorum Yaz.
Kalan karakter sayısı : 500
HERKES BUNU KONUŞUYOR X
Cumartesi Hava Durumu
Cumartesi Hava Durumu
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Erdemli Halk İrtibat Noktası Hizmette
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Damarlarındaki asil kanı kirletme
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'
Uçgun, 'Basın Demokrasinin Vazgeçilmezidir'